– „Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina” Anita Głowińska

Kicia Kocia i jej młodszy brat, Nunuś, to bohaterowie, których pokochali najmłodsi. Tym razem sympatyczne rodzeństwo wybiera się z wizytą do państwa Kwiatków.

„Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina” to kolejna książeczka, przedstawiająca przygody Kici Koci i jej małego brata, Nunusia. Uwielbiana przez dzieci bohaterka wybiera się z Nunusiem w odwiedziny. Kotka i jej brat idą do państwa Kwiatków, a po drodze mijają wiele różnych domów. Bohaterowie przyglądają się ich mieszkańcom i zauważają, że każda rodzina jest inna. Chociaż wszystkie rodziny różnią się od siebie, wszystkie są fajne. Aby kotka i jej brat Nunuś mogli poznać wszystkie rodziny, muszą otwierać po kolei ruchome okienka. Taka zabawa spodoba się każdemu maluchowi!

Publikacja pt. „Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina” to książka z popularnej serii, uwielbianej przez dzieci. Książeczka posiada otwierane okienka, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla małego odbiorcy. Opowieści z cyklu o Kici Koci wyróżniają się kolorowymi, prostymi ilustracjami, które sprawiają, że poznawanie przygód bohaterów serii staje się prawdziwą frajdą dla najmłodszych.

W serii o Kici Koci i Nunusiu z otwieranymi okienkami, znalazły się również publikacje, takie, jak: „Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesie?”, „Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta” czy „Kicia Kocia i Nunuś. W co się ubierzemy?”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kicia-kocia-i-nunus-bardzo-fajna-rodzina-anita-glowinska-p-1629103.html?q=kicia+kocia+i+nunu%b6.+bardzo+fajna+rodzina&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...