– „Katan. Gangsta paradise. Tom 2” Agnieszka Lingas-Łoniewska

Pani Agnieszka Lingas-Łoniewska po raz drugi zabiera nas w pełną żaru namiętności podróż. Jeśli czytaliście historię Reno, z pewnością spodoba Wam się również drugi tom, tym razem opowiadający o miłości Katana i Aliny.

W kolejnym tomie powracamy do Wrocławia. Katan, a właściwie Jędrzej Katański, jest ochroniarzem dziewczyny bossa Reno – Marii, a także ich syna Antoniego. Traumatyczne wydarzenia z przeszłości spowodowały, że na co dzień jest milczący, choć jednocześnie wszyscy wiedzą, że dla przyjaciół zrobi wszystko, a wrogowie mają podstawy, aby się go obawiać.

Mężczyzna nie może oprzeć się myślom o przyjaciółce Marii – Alinie, a i ona wciąż rozmyśla o milczącym, przystojnym blondynie. Dziewczyna pracuje w modnym nocnym klubie Prozac, którego Katan jest współwłaścicielem. Ona również ma swoje sekrety, które kryje przed światem, i choć musi zaakceptować przeszłość Katana, sama również mierzy się ze swoją. Wraz z głównymi bohaterami odkrywamy krok po kroku kolejne skrawki tajemnic.

Drugi tom serii Gangsta Paradise to emocjonalny rollercoaster. Autorka opowiada niesamowitą historię, gdzie miłość jest namiętna i odważna, a także trudna i pełna poświęceń. Nie brakuje tu ani humoru, ani ostrego języka, a przede wszystkim potężnej dawki pożądania. Książkę pochłania się jednym tchem dzięki wiarygodnym bohaterom i wspaniałej historii, pełnej tematów zarówno bolesnych, jak i wywołujących szczere łzy śmiechu.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/katan-gangsta-paradise-tom-2-agnieszka-lingas-loniewska-p-1679738.html?q=katan.+gangsta+paradise.+tom+2&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...