– „Kaszuby. Atlas turystyczny” Arkadiusz Zygmunt

Atlas turystyczny to kompendium wiedzy na temat Kaszub. Informacje o najciekawszych i najbardziej malowniczych miejscach zaprezentowano w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są informacje o historii i dawnych mieszkańcach tych terenów, a także praktyczne wskazówki, propozycje tras, przydatne mapy i barwne fotografie.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kaszuby-atlas-turystyczny-arkadiusz-zygmunt-p-1835514.html?q=kaszuby.+atlas+turystyczny&sgtype=prodonecol