– „Kancelaria 2. Bałagan w papierach” Gabriela Gargaś

Wydawałoby się, że nie ma nic nudniejszego niż życie prawniczki. Czy aby na pewno? Na drodze pięknej pani adwokat staje przystojny Włoch. Jest łudząco podobny do jej dawnej miłości, ale Emilia wyczuwa, że czai się w nim jakieś zło… Życie jej przyjaciółek też bywa pełne zawirowań. Ada ma dziecko z kochankiem, który o nim nie wie. Bogna odnajduje wspólny język z Szymonem, przyjacielem z dzieciństwa. Kiedy ich związek nabiera rumieńców, nagle zjawia się jego była narzeczona.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kancelaria-2-balagan-w-papierach-gabriela-gargas-p-1762078.html?q=kancelaria+2.+ba%b3agan+w+papierach&sgtype=prodonecol