– „Jeżeli jesteś” Hanna Dikta

Bohaterzy znani ze wzruszających „Trogirskich wakacji” powracają… Sprawdź, co tym razem czeka Olgę, i sięgnij po publikację „Jeżeli jesteś” – poruszającą historię o patrzeniu z nadzieją w przyszłość!

W życiu Olgi nadeszły zmiany – kobieta zamieszkała w Chorwacji i w Arbaniji próbuje skupić się na pracy redaktorki. Pragnie również stworzyć coś swojego – chce wydać książkę, w której opowiedziałaby historię swojej córki. W wolnym czasie rozmawia z Sanją – dziewczyną, której życie nie rozpieszczało i musiała radzić sobie sama w najtrudniejszych warunkach.

Olga nieustannie myśli o Natalii i zastanawia się, czy jest możliwe, że jeszcze kiedykolwiek spotka się z córką. W tym trudnym okresie kobieta zaczyna rozumieć, że nie chce dalej być ze Stanisławem, i po jednej z rozmów z nim zrywa. Choć za nim tęskni, wie, że nie chce już do niego wrócić. Pragnie jednak spróbować znaleźć kogoś innego, kto mógłby przywrócić na nowo do jej życia słońce.

Gdy kontaktuje się z nią Igor, Olga nie może w to uwierzyć. Jej dawny ukochany, który pozostał w Polsce, mówi, że otrzymał tajemniczy list. Olga pozwala sobie, by na nowo poczuć nadzieję… Czy jest możliwe, że spełnią się jej marzenia?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/jezeli-jestes-hanna-dikta-p-1564039.html?q=je%bfeli+jeste%b6&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...