– „Jesteśmy twoi” Anna Ficner-Ogonowska

Masz ochotę na wzruszającą, łapiącą za serce opowieść o miłości? Jesteś fanem rozczulających, pełnych ciepła powieści? Zatem książka „Jesteśmy twoi” będzie idealną podróżą po uczuciach, przyjaźni i niespotykanej dotąd miłości.

„Jesteśmy twoi” autorstwa Anny Ficner-Ogonowskiej to przepiękna historia miłości Idy i Toma. Niewinne spotkanie w samolocie poskutkowało nieziemskim, gorącym uczuciem. Oboje zakochani, oboje wyjątkowo zaangażowani, jednak na ich drodze ku szczęściu pojawiają się przeszkody. Czy uda im się je pokonać? Czy miłość wystarczy i zwycięży wszystko? Czy tysiące kilometrów rozłąki jest w stanie przetrwać próbę czasu, przywrócić wiarę i wskazać drogę ku zjednoczeniu? Autorka zachwycająco prowadzi swoją historię, pozostawiając czytelnika w ciągłym napięciu, rozczuleniu i niesamowitych emocjach.

Miłość potrafi przybrać różne oblicza, czasem zawodzi i przynosi smutek, czasem uszczęśliwia i wzbudza nadzieję. „Jesteśmy twoi” to niesamowita opowieść o kochającej się parze w długim związku na odległość, starającej się pogodzić ze sobą dwa różne światy i wierzącej w niesamowitą moc uczucia. Lektura idealna na leniwe wieczory przy kominku lub podczas pikniku w parku.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/jestesmy-twoi-anna-ficner-ogonowska-p-1636044.html?q=jeste%b6my+twoi&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...