– „Jadzia Pętelka bierze kąpiel” Barbara Supeł

Jakie zabawki dotrzymują Jadzi towarzystwa podczas kąpieli?

Którego momentu dziewczynka boi się najbardziej? Sprawdź, jakie rozwiązanie znajduje mama Jadzi Pętelki, aby kąpiel dziewczynki przebiegła bez zakłóceń i niemiłych niespodzianek!

„Jadzia Pętelka bierze kąpiel” to historia o dzielnej Jadzi, która znalazła sposób na miłą kąpiel. Zwykle po kolacji dziewczynka nie jest zbyt chętna do mycia, więc specjalnie ją przedłuża, ale dzięki pianie i zabawkom dziewczynka szybko zmienia zdanie. Zaczyna więc poszukiwania zabawek, bowiem nie każda nadaje się do kąpieli. Musi zrezygnować z pluszowego leniwca oraz samochodziku na baterie. Zabiera ze sobą garnek dla lalek oraz gumową kaczkę, która zamienia się w kapitana statku.

Dziewczynka, pluskając się w wodzie, wyobraża sobie także, że jest syrenką. Co za świetna zabawa! A gdy nadeszło właściwe mycie z pomocą mamy i odrobiny magii udało się odbyć bez trudu całą kąpiel. Jakie sposoby na mycie Jadzi ma jej mama? Przekonajcie się sami! Ta krótka historia z pewnością zachęci dzieci do kąpieli.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/jadzia-petelka-bierze-kapiel-barbara-supel?q=jadzia+p%eatelka+bierze+k%b1piel&sgtype=prodonecol

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...