– „Jacob. Blakemore family. Tom 1” Kinga Litkowiec

Książka, która rozpoczyna niesamowicie mroczną i pełną napięcia serię powieści. Przekonaj się, co dzieje się wtedy, gdy w życiu nie ma wyjścia, a jedynym sposobem na ratunek jest zawarcie umowy z najstraszniejszym człowiekiem, jakiego znasz.

„Jacob” to pierwszy tom powieściowej serii „Blakemore Family”. Tym razem w centrum uwagi znajdzie się tytułowy Jacob, który na pewno nie jest i nigdy nie będzie dobrym człowiekiem.

Avery Stone to dziewczyna, która jeszcze do niedawna miała całkiem niezłe, uporządkowane życie. Wszystko zaczęło się jednak komplikować, gdy straciła pracę. Chcąc szybko dorobić się pieniędzy, poświęciła się hazardowi. I to niestety był błąd. Początkowo dobra passa szybko ją opuściła, a ona narobiła sobie długów na ogromną kwotę. A ci, którym powinna je spłacić, mogli się okazać bardzo niebezpieczni.

Postawiona pod ścianą, Avery na gwałt szuka nowego zajęcia. Jest na tyle zdesperowana, że byłaby w stanie zatrudnić się jako ekskluzywna prostytutka. Kiedy więc niespodziewanie pojawia się lukratywna propozycja pracy jako pokojówka w domu niejakiego Jacoba Blackemore’a, nie zastanawia się ani chwili. Dopiero z czasem okazuje się, że decyzja, którą podjęła, wcale nie musi być dobra. Bo jej nowy pracodawca to diabeł wcielony i zwykle lepiej nie wiedzieć, co dzieje się u niego w domu, za zamkniętymi drzwiami.

O autorce

Kinga Litkowiec jest polską pisarką, która tworzy powieści obyczajowe i erotyczne. Wśród jej książkowych serii znalazły się: „Demony z Los Angeles”, „Bracia di Caro” czy „Miasto mafii”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/jacob-kinga-litkowiec-p-1733658.html?q=jacob&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...