– Informacja dla czytelników i użytkowników 31.05.2024 r. – Biblioteka nieczynna

Szanowni Czytelnicy i Użytkownicy,

informujemy, że w dniu 31.05.2024 r. (piątek) Biblioteka będzie nieczynna.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy!

Pracujemy w najbliższą sobotę, tj. 1.06.2024 r.

Jednocześnie przypominamy, że Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego jest dostępna w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca oraz w dodatkowych terminach, w godzinach 8:30 – 12:30.

Serdecznie zapraszamy!!!