– „Impreza sąsiedzka” S.E. Lynes

Najważniejszym zadaniem każdego rodzica jest zapewnienie swojemu dziecku bezpieczeństwa.

Robimy to codziennie, na wiele różnych sposobów. Sięgnij po książkę „Impreza sąsiedzka” autorstwa S.E. Lynes i sprawdź, jak wiele może kosztować krótka chwila nieuwagi!

Życie Avy zmieniło się raz na zawsze zaledwie w ciągu kilku minut. Gdy zostawiała swoją córkę, była przekonana o tym, że nic jej nie grozi. W końcu znajdowała się w wózku i miała zapięte pasy. Tylko chwila wystarczyła jednak, by dziewczynka zniknęła bez śladu, pozostawiając pogrążoną w rozpaczy matkę. Rok później kobieta wraz ze swoim mężem udaje się w tamto pamiętne miejsce, by spotkać się ze swoimi sąsiadami. Wieczór, który miał być próbą odprężenia się przy drinku w otoczeniu przyjaciół, szybko przybiera nieoczekiwany obrót. Ava słyszy słowa, które napełniają ją wątpliwościami, bowiem wygląda na to, że nie wiedziała wszystkiego o dniu, w którym zaginęła jej córka. Czy to klucz do rozwiązania zagadki?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/impreza-sasiedzka-s-e-lynes-p-1667781.html?q=impreza+s%b1siedzka&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...