– „Idealna rodzina” Lisa Jewell

Poznaj mroczną historię, która na długo zostanie w Twojej pamięci. „Idealna rodzina” zabierze Cię w niebezpieczną podróż w głąb ludzkiej psychiki. Czy zdołasz poznać odpowiedzi na wszystkie pytania?

Zbliżają się 25. urodziny Libby Jones. Dziewczyna czekała na ten moment od lat. Kocha swoją rodzinę i jest z nią zżyta, ale jednocześnie wie, że nie są to jej biologiczni rodzice. Wie również, że to właśnie w tym roku dostanie od prawnika list, z którego odkryje prawdę i dowie się wszystkiego o swojej przeszłości. Libby jeszcze zdąży pożałować swojej ciekawości…

W dniu swoich urodzin odkrywa pierwsze elementy układanki, a jednocześnie dowiaduje się, że jest dziedziczką niezwykle drogiej posiadłości – domu w Londynie. Domu, o którym wiele osób marzy.

Niestety nie jest to koniec wieści. Libby została znaleziona w kołysce, kiedy miała 9 miesięcy. W tym samym dniu piętro niżej odkryto trzy martwe ciała, a w pobliskich domach doszło do porwań. Zaginęła czwórka nastolatków. Jaki jest związek między tymi wydarzeniami? Czemu Libby przeżyła? Co przydarzyło się jej rodzinie? Komu jeszcze zależy na mrocznym domu? Sięgnij po powieść “Idealna rodzina” i przekonaj się, jak skończy się ta historia.

Powieści Lisy Jewell zabierają Czytelnika w fascynujący, ale też ponury świat ludzkich tragedii. Autorka ukazuje prawdziwą naturę człowieka i robi to w budzący dreszcze sposób. Postaci kreowane przez pisarkę budzą skrajne emocje. Z niektórymi łatwo się utożsamić, inne wzbudzają sympatię i zaufanie, a część z nich powoduje niechęć czy nawet obrzydzenie. Ta różnorodność podkreśla realizm powieści, co z kolei potęguje rosnące uczucie niepokoju.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/idealna-rodzina-lisa-jewell-p-1518504.html?q=idealna+rodzina&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...