– „I będzie inaczej” Liliana Fabisińska

Hanka miała naprawdę dobre życie: męża, którego kariera była jej priorytetem, udane dzieci i najlepsze na świecie przyjaciółki. Idealna pani domu, która zawsze wszystko i wszystkich ma pod kontrolą.

Wszystkich? Na pewno?

Gdy okazuje się, że Olek latami zdradzał Hankę, wali się jej uporządkowany świat. Przychodzą smutek, zawód, ale też strach o to, co będzie jutro. Szczególnie że kulturalny rozwód to chyba tylko w filmach.

Na szczęście Hanka ma na kogo liczyć. Bo ona, Jagoda i Dorota stanowią naprawdę zgrane trio. I wspólnie potrafią stawić czoło największym problemom.

Więc Warto poczekać. Jeszcze chwilę. I będzie inaczej.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/i-bedzie-inaczej-liliana-fabisinska-p-1874017.html?q=i+b%eadzie+inaczej&sgtype=prodonecol