– „Hania i kudłaty pies. Wojna z wiedźmą. Tom 3” Marcin Mortka

Dalsze przygody Hani i jej najlepszego przyjaciela – Kudłatego Psa!

Okazuje się, że wcale nie porwało go UFO… Dziewczynka poznaje Kałużnika – stworka żyjącego w wodzie. Podejrzewa, że to on stoi za zniknięciem taty. Może porwał go do podwodnego świata? Po przygodach z Kałużnikiem Hania przeziębiła się i musiała zostać w domu pod opieką sąsiadki – pani Tereski. Co ciekawe, kobieta przypomina Hani wiedźmę z nowej książki, którą pokazał jej Kudłaty Pies. Czy to ona mogła porwać tatę? Hania postanawia wypowiedzieć wiedźmie wojnę!

Seria „Hania i Kudłaty Pies” dotychczas podbijała serca słuchaczy serialu audio w serwisie Storytel. Teraz będziecie mogli wybrać, czy o niezwykłych przygodach Hani wolicie posłuchać, czy poczytać!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/wojna-z-wiedzma-hania-i-kudlaty-pies-tom-3-marcin-mortka-p-1857134.html?q=wojna+z+wied%bcm%b1.+hania+i+kud%b3aty+pies.+tom+3&sgtype=prodonecol