– Gratulujemy kolejnym finalistom akcji „Mała książka – wielki człowiek”

W dniu 10.11.2023 roku pamiątkowy dyplom i pakiet upominkowy odebrali Nadia i Patryk. Gratulujemy wytrwałości i dziękujemy, że z najbliższymi postanowili poświęcić czas na wspólne czytanie a tym samym mogli przeżyć niejedną, fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką.

Jednocześnie informujemy, że akcja czytelnicza „Mała książka – wielki człowiek” Instytutu Książki i Czytelnictwa jest kontynuowana w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego.

Zapraszamy do udziału, naprawdę warto!

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...