– „Gra w zielone” Katarzyna Kielecka

Samotność, alienacja, uzależnienia, brak porozumienia. To tylko część problemów, jakie porusza Katarzyna Kielecka w książce „Gra w zielone”. Poważny kryminalny wątek przeplatany niezwykłym humorem autorki i częstymi zwrotami akcji sprawia, że powieść czyta się z zapartym tchem od początku do końca.

Komisarz Szymon Maciak razem ze swoim gekonem postanawia wyjechać na urlop. Zatrzymuje się w Łodzi, u przyjaciela i jego rodziny. Mężczyzna chce odpocząć, przemyśleć parę spraw, rozliczyć się z przeszłością i zaplanować przyszłość. Honorata to inteligentna i ambitna nastolatka, której świat rozpada się na drobne kawałki. Nie umie porozumieć się z matką. Po rozpadzie małżeństwa kobieta zupełnie się załamała. Z wielką mocą przyciąga do siebie kłopoty, nie stroniąc przy tym od alkoholu.

Pewnego dnia losy tych trojga samotników krzyżują się. Na wyjeździe integracyjnym nad Zalewem Sulejowskim dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Na miejsce zostaje wezwany komisarz Maciak. To właśnie tu spotyka kobiety. Honorata z jakiegoś niewyjaśnionego powodu obdarza go zaufaniem i prosi o pomoc. W co wplątała się dziewczyna i jej matka? Czy Szymonowi uda się wyjaśnić sprawę i pomóc nastolatce? Co tak naprawdę stało się na korporacyjnym wyjeździe?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/gra-w-zielone-katarzyna-kielecka-p-1615992.html?q=gra+w+zielone&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...