– „Gdyby mnie zabrakło” Courtney Walsh

Jeżeli masz ochotę na wzruszającą i pełną ciepła opowieść o miłości, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Pozwoli Ci miło spędzić czas i choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Główna bohaterka powieści „Gdyby mnie zabrakło”, Emily Ackerman, w całym swoim życiu korzystała z rad zawartych w listach, które napisała do niej matka przed swoją śmiercią. Gdy kobietę spotyka porażka w życiu zawodowym i spada na nią fala krytyki, decyduje się na powrót do rodzinnej miejscowości, żeby zająć się remontem, a następnie sprzedażą odziedziczonego domu. Tam napotyka nieoczekiwane wyzwanie i angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności.

Hollis McGuire wrócił na rodzinną wyspę po tym, jak nieszczęśliwy wypadek zakończył jego karierę bejsbolisty. Całe jego życie jest w rozsypce, jedyną nadzieję dostrzega w tym, że jego dawna przyjaciółka również wróciła w te strony. Zrobi wszystko, żeby zatrzymać ją na wyspie.

Kiedy Emily zauważa, że wszyscy wokół niej wydają się kłamać, będzie musiała podjąć decyzję, co jest dla niej ważniejsze w życiu – chronienie swojego serca za wszelką cenę czy też poczucie, że ktoś jej potrzebuje. Jaką decyzję podejmie Emily? Czy zdecyduje się dać szansę uczuciu?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/gdyby-mnie-zabraklo-courtney-walsh-p-1630359.html?q=gdyby+mnie+zabrak%b3o&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...