– „Gdy wschodzi słońce” Jen Devon

Odkryj opowieść o tym, jak przypadkowe spotkania potrafią wpłynąć na ludzkie życie, system wartości i charakter. „Gdy słońce wschodzi” to historia, której nie sposób zapomnieć.

Rowan McKinnon to z pozoru niewyróżniająca się niczym badaczka, doktor botaniki. Ma dwie najlepsze przyjaciółki i okazjonalne łóżkowe przygody. Wiedzie dobre i spokojne życie. Jest jednak jedno ale – Rowan nie wierzy w miłość. Kobieta skrywa w sobie głębokie rany z przeszłości, które w znaczny sposób wpłynęły na jej system emocjonalny i odbijają się na teraźniejszości. Dodatkowym ciosem było niepowodzenie jej planów naukowych. Rowan porzuca działalność badaczki i przyjmuje ofertę pracy w zapuszczonej winnicy położonej w Pensylwanii.

Po drugiej stronie znajduje się Harry Brady – położnik, który traci wiarę w siebie po stracie pacjentki. Jest wstrząśnięty wydarzeniami w pracy i, skoro nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo innych, chce zaszyć się na odludziu. W tym celu wyjeżdża do nowej winnicy swoich rodziców, by odzyskać spokój.

„Gdy wschodzi słońce” to opowieść o magnetycznym wręcz przyciąganiu Harry’ego i Rowan. Choć na pozór różni, mają ze sobą wiele wspólnego. Przeszkodzić im może tylko stan emocjonalny Rowan, która stara się utrzymać mężczyznę na dystans.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/gdy-wschodzi-slonce-jen-devon-p-1839502.html?q=gdy+wschodzi+s%b3o%f1ce&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...