– „Gang różowych kapeluszy” Anna Szczęsna

Dla Barbary największą wartością jest rodzina. Troska o szczęście najbliższych często spędza jej sen z powiek.

Olga to niezwykle atrakcyjna kobieta, dawniej uwielbiana i adorowana przez mężczyzn. Obecnie nie potrafi pogodzić się z upływem czasu i samotnością.

Maria niedługo cieszyła się swoim małżeństwem. Pogrążona w żałobie po śmierci męża może liczyć tylko na przyjaciółki.

Uduchowiona Serafina zgadza się przyjąć siostrzenicę pod swój dach, chociaż nie do końca akceptuje jej styl bycia.

Cztery kobiety mimo zupełnie różnych charakterów od lat tworzą zgrany zespół. Akceptują swoje wady, wspierają się i bywa, że w nieco szorstki sposób okazują sobie troskę. Ich przyjaźń udowadnia, że każdy etap życia może zaskakiwać i nieść wiele dobrego.

Wszystko jest możliwe w Gangu Różowych Kapeluszy

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/gang-rozowych-kapeluszy-anna-szczesna?q=gang+r%f3%bfowych+kapeluszy