– „Gadatliwy tygrys. Zosia i jej zoo” Amelia Cobb

Mały gadatliwy tygrys uwielbia zabawy i popisy przed zwiedzającymi! Czy Zosia weźmie z niego przykład, znajdzie w sobie odwagę i pokona tremę, żeby wystąpić przed całym Azylem Zoologicznym?

Azyl Zoologiczny to wyjątkowe miejsce założone przez pana Horacego – słynnego podróżnika. Uratowane przez niego zwierzęta odnajdują tutaj swój nowy dom, przyjaciół i mają wspaniałą opiekę. W Azylu mieszka też Zosia ze swoją mamą, która jest weterynarzem. Dziewczynka kocha zwierzęta, dlatego, kiedy tylko ma okazję, spędza z nimi czas. Jest coś co sprawia, że jak nikt rozumie zwierzęta i jest to największy sekret dziewczynki – Zosia rozumie mowę zwierząt.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/zosia-i-jej-zoo-gadatliwy-tygrys-amelia-cobb-p-1657428.html?q=zosia+i+jej+zoo.+gadatliwy+tygrys&sgtype=prodonecol