– „Florystyka w praktyce” Justyna Krulczuk

Florystyka dla początkujących pomoże Ci nie tylko rozpocząć swoją przygodę ze światem kwiatów, ale i poszerzyć zdobyte dotąd informacje. Zawarta w książce wiedza ułatwi przygotowanie do egzaminów zawodowych, pomoże odpowiednio przygotować się do otwarcia własnej działalności gospodarczej, czy wyjaśni zagadnienia związane z ochroną roślin. Książka na papierze kredowanym, druk barwny. W książce m.in.: historia florystyki, akcesoria, elementy botaniki, techniki florystyczne, elementy kompozycji, teoria barw, najpopularniejsze rośliny stosowane we florystyce, przykłady pytań egzaminacyjnych. Całość uzupełnia materiał ilustracyjny.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/florystyka-w-praktyce-justyna-krulczuk-p-1777293.html?q=florystyka+w+praktyce&sgtype=prodonecol