– „Florystyka dla początkujących” Justyna Krulczuk

Pasjonujesz się florystyką i wszystkim, co związane jest z kwiatami? Jeśli tak, to ta pozycja jest właśnie dla Ciebie!

„Florystyka dla początkujących” jest absolutną podstawą, z której czerpać można fundamentalną wiedzę o wykorzystaniu kwiatów, tworząc niepowtarzalne, niebanalne i przede wszystkim ponadczasowe kompozycje i dekoracje, które ożywią każde wnętrze lub ważną okoliczność.

To kompendium wiedzy, które przeprowadzi Cię przez historię florystyki, opowie o podstawowych akcesoriach i technikach florystycznych, zasadach tworzenia podstawowych kwiatowych kompozycji, teorii barw i łączenia poszczególnych roślin i kwiatów. Wiele ilustracji i fotografii zawartych na kartach podręcznika powoli zwizualizować i łatwiej przyswoić teorię. Dzięki praktycznym wskazówkom wiedza zawarta na kartach „Florystyki…” pozwala na szybkie i proste wykorzystanie zarówno hobbystycznie, jak i zawodowo – we własnej kwiaciarni.

Ponadto pozycja wzbogacona jest o przykłady pytań egzaminacyjnych, niezbędnych przed przystąpieniem do klasyfikacji egzaminacyjnej o sygnaturze R26.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/florystyka-dla-poczatkujacych-justyna-krulczuk-p-1559008.html?q=florystyka+dla+pocz%b1tkuj%b1cych&sgtype=prodonecol