– „Filipek i rodzina” Małgorzata Strękowska-Zaremba

Filipek, pilnie strzeżony na zamkniętym osiedlu przez ochronę, obserwowany przez administrację, dziadka i sąsiadów jak jaki przestępca, przeżywa codziennie ekscytujące przygody. Trochę dlatego, że nie umie spokojnie usiąść na czym należy, trochę dzięki Hirkowi zza płotu i reszcie chłopaków z osiedla. Ich genialne pomysły tropi kuzynka-kabel, nieznośna Weronika, która jest czujna i chętnie donosi. Zapracowani rodzice poddają Filipka nieudolnej resocjalizacji, z wysłaniem go na pielgrzymkę włącznie. Zawsze pogodny chłopiec nawet na pielgrzymce bawi się wspaniale!

Z Filipkiem – pieszczochem losu i wesołym ziomkiem – nie będziesz się nudzić!

Z Filipkiem co najwyżej wpadniesz na jeszcze kilka naprawdę dobrych pomysłów!

Joł!

UWAGA! Zakazuje się naśladować Filipka!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/filipek-i-rodzina-malgorzata-strekowska-zaremba-p-530146.html?q=filipek+i+rodzina&sgtype=prodonecol