– „Enola Holmes. Sprawa szyfru na krynolinie” Nancy Springer

„Sprawa szyfru na krynolinie. Enola Holmes” to już 5 tom przygód młodej detektyw, której niestraszna żadna sprawa do rozwiązania! Tym razem musi rozwikłać tajemnicę zaginięcia staruszki.

Pani Tupper od zawsze odgrywała ważną rolę w życiu młodej Enoli Holmes, można powiedzieć, że była dla niej jak matka. Kobieta pewnego dnia znika bez śladu w tajemniczych okolicznościach. Jedynym tropem, który może pomóc młodej detektyw w rozwikłaniu zagadki, jest list z pogróżkami nieznanego autorstwa, który pani Tupper otrzymała zaledwie kilka dni wcześniej. Komu jednak zależy na krzywdzie gospodyni? Czy Enoli Holmes uda się odnaleźć kobietę, której zawdzięcza tyle ciepła, troski i miłości?

Bohaterka z pewnością nie zamierza pozostać bezczynna w tej sytuacji, co więcej – zrobi wszystko, aby zapobiec tragedii! W międzyczasie odkryje kilka głęboko skrywanych sekretów uprowadzonej, które z pewnością okażą się szokujące.

„Sprawa szyfru na krynolinie” to kolejna, piąta już, część serii „Enola Holmes”. Tom pierwszy doczekał się ekranizacji w 2020 roku.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/sprawa-szyfru-na-krynolinie-enola-holmes-tom-5-nancy-springer-p-1588505.html?q=sprawa+szyfru+na+krynolinie.+enola+holmes.+tom+5&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...