– Energetyczne i inspirujące spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Każde spotkanie z autorem jest okazją porozmawiania „na żywo” z pisarzem. W dniu 28 listopada 2022 r. Dyskusyjny Klub Książki i Biblioteka Publiczna Gminy Witonia gościli wyjątkową osobę – pisarkę, blogerkę i copywriterkę a przede wszystkim  autorkę uwielbianych przez czytelniczki powieści obyczajowych, poruszających tematykę społeczną i historyczną – Magdalenę Majcher.

Czytelnicy byli usatysfakcjonowani autorką, która okazała się szalenie miłą i kontaktową osobą. Pani Magdalena opowiadała o procesie tworzenia powieści, o długiej pracy dokumentalnej (każda z jej książek porusza jakiś problem społeczny), o pomysłach na nową fabułę, o książkach, które napisała i najnowszej powieści „Finalistka” a także o swej miłości do Hiszpanii i piłkarskiej reprezentacji tegoż kraju. Były emocje, dużo pytań oraz kolejka chętnych by kupić książkę i na pamiątkowy autograf.

Sądząc po młodym wieku i dobrym oraz szybkim warsztacie pisarskim autorki, to zapewne nie ostatnie jej u nas spotkanie. Mamy taką nadzieję!

Spotkanie autorskie zostało zrealizowane  we współpracy z Instytutem Książki i Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

„Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego”.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...