– „Emerald. Kamienie Miami. Tom 1” FortunatEm

Czasem spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy od razu wzbudzają w nas dziwne uczucie – często nawet nie wiemy, czy pozytywne, czy wręcz przeciwnie. Kiedy Valeria spotkała Vincenta w cukierni, w której pracuje, wydawał jej się niezwykle oschły, ale jednocześnie pociągający. Jednak wtedy jeszcze nie wiedziała, że nie był on tam przypadkowo – w jego głowie był plan, który niekoniecznie spodobałby się Valerii, jeśli by się o nim dowiedziała. Jak potoczy się ta historia? Wyjaśnienie znajdziesz w „Emerald”.

Valeria nie jest zwykłą cukierniczką – tworzy ona dzieła sztuki, które smakują każdemu podniebieniu. Nie jest też delikatną kobietą – jej docinki i siła potrafią rozbroić niejedną osobę.

Vincent jest osobą, która nie do końca daje się łatwo poznać. Jest oschły, zimny i od razu wzbudza w Valerii ostre uczucia, choć ich treści sama ona dokładnie nie rozumie.

Niewiele czasu potrzeba, aby ujrzeć prawdę – Vincent ma pewne plany w stosunku do cukierniczki, jednak czy jej się one spodobają? I czy mogą się spodobać, skoro on nie ma zamiaru jej o nich powiedzieć?

Autorką tej powieści jest FortunateEm, której pseudonim zawitał pierwszy raz na Wattpadzie, na którym czytały jej opowieści zafascynowane mole książkowe. Jest to jej debiut w formie książkowej, który był upragniony przez wiele osób. W tej książce znajdziemy zarówno humor, silne uczucia, jak i liczne zwroty akcji, które dostarczą wielu wrażeń.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/emerald-kamienie-miami-tom-1-fortunateem-p-1555229.html?q=emerald.+kamienie+miami.+tom+1&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...