– „Dziewczyny z Ogrodu Rozkoszy” Ewa Formella

Ogród Rozkoszy to owiany tajemnicą kompleks, w którym piękne kobiety noszące imiona kwiatów wykonują najstarszy zawód świata. Jak się tam znalazły? Dlaczego postanowiły właśnie w ten sposób zarabiać na przysłowiowy chleb?

To świat piękna, luksusu i bogactwa, ale też tajemnic, pogardy, osamotnienia, zranionych serc i dusz, świat dobra i zła, bolesnych wspomnień, zwyczajnych marzeń. A cała jego historia rozgrywa się na przestrzeni pięćdziesięciu lat w Trójmieście.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/dziewczyny-z-ogrodu-rozkoszy-ewa-formella-outlet-p-1563744.html?q=dziewczyny+z+ogrodu+rozkoszy+outlet&sgtype=prodonecol