– „Drużyna. Niewolnicy z Socorro. Tom 4” John Flanagan

„Niewolnicy z Socorro” to czwarty tom znakomitej serii fantasy dla młodzieży „Drużyna” autorstwa australijskiego pisarza Johna Flanagana.

Po zakończonej przygodzie z bezwzględnym piratem Czaple już nie podróżują po niebezpiecznych morzach i oceanach. Od pewnego czasu patrolują wybrzeże Skandii i eskortują kupców chroniąc ich przed napadami piratów. Zajęcie to niesamowicie nudne i monotonne, nic dziwnego, że znużeni chłopcy pragną wyruszyć na kolejną przygodę. Widząc to Oberjarl Erak powierza im z pozoru bardzo proste zadanie. Mają zastąpić poprzednią drużynę, która przez rok stacjonowała w Araluen na mocy paktu z królem Duncanem i strzec morskich okolic królestwa. W drodze do Araluen bohaterowie trafiają na tonący statek. Do tej katastrofy przyczynił się ich dawny znajomy. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że kilkanaście osób zostaje porwanych do niewoli, mają zostać przekazani na targ żywym towarem. Czaple muszą spróbować uratować nieszczęśników i w tym celu udają się do Socorro.

Autor przygotował niespodziankę dla fanów słynnej serii „Zwiadowcy”. W tej części poznamy również nowych bohaterów, takich jak: Erak, Svengal czy Gilan.

John Flanagan, australijski pisarz. Urodzony 22 maja 1944 roku i wychowany w Sydney w Australii. Przez wiele lat był związany z branżą reklamową. Twórca jednej z najpopularniejszych serii dla młodzieży pod tytułem „Zwiadowcy”. Jego książki sprzedały się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy w ponad 30 krajach.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/druzyna-tom-4-niewolnicy-z-socorro-john-flanagan?q=niewolnicy+z+socorro.+dru%bfyna.+tom+4

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...