– „Dotyk ukojenia. W sidłach zmysłów. Tom 3” Katarzyna Małecka

Małżeństwo, które musiało zostać zawarte. Dwoje ludzi, którzy są sobie obcy, jednak przyszło im żyć obok siebie. Czy możliwe jest, aby zaufali sobie nawzajem, choć nigdy nie mieli okazji wybrać swojego przeznaczenia? Lorenzo Vitale musiał poślubić Giulię Brasi i choć jest ona piękna, skrywa w sobie tajemnice, których mężczyzna nie zna i nie rozumie. Czy uda mu się dotrzeć do jej wnętrza i dać jej „Dotyk ukojenia”?

Giulia wydaje się niezwykle kruchą i zamkniętą w sobie kobietą. Lorenzo początkowo nie jest w stanie pojąć, dlaczego tak jest. Pewnego dnia doznaje jednak przypadkowego olśnienia, które całkowicie zmienia jego poglądy na temat swojej żony. Powoli zaczyna pojmować, co dzieje się w jej umyśle. Przyrzeka, że będzie się starał przebić przez mur, którym kobieta otoczyła swoje wnętrze.

Ona od lat musi żyć w miejscu, którego sama nie wybrała. Dostosowuje się, jednak nie czerpie radości z życia. Wszystko to łączy się z wielkim sekretem, który trzyma w sobie od lat. Sekretem, który nie może wyjść na światło dzienne. Lorenzo sprawia, że przez chwilę normalne życie wydaje się w zasięgu ręki. Niestety, przeszłość i tajemnice wracają. Czy będzie w stanie się od nich uwolnić? Co nastanie, gdy wyjdą one na jaw?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/dotyk-ukojenia-w-sidlach-zmyslow-tom-3-katarzyna-malecka-p-1699964.html?q=dotyk+ukojenia.+w+sid%b3ach+zmys%b3%f3w.+tom+3&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...