– „Dotyk śmierci. Oblicza śmierci. Tom 1” Nora Roberts

Pierwszy thriller z bestsellerowego cyklu OBLICZA ŚMIERCI W luksusowym nowojorskim apartamentowcu zostaje zastrzelona licencjonowana prostytutka, Sharon DeBlass, wnuczka wpływowego konserwatywnego senatora. Śledztwo w tej sprawie prowadzi porucznik Eve Dallas – młoda, zdolna i energiczna policjantka wydziału zabóstw. Pierwsze ślady prowadzą do Roarke`a – tajemniczego miliardera, o którym nie wiadomo nic, poza tym, że jest oszałamiająco bogaty, przystojny i inteligentny i że lekceważy wszelkie zasady i nakazy. Jakie skutki będzie miało spotkanie tych dwojga? Tymczasem zostaje znalezione ciało kolejnej prostytutki, a morderca zapowiada, że zabójstw będzie sześć. Czy Eve uratuje pozostałe kobiety?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/dotyk-smierci-oblicza-smierci-tom-1-nora-roberts-p-2001489.html?q=dotyk+%c5%9bmierci.+oblicza+%c5%9bmierci.+tom+1&sgtype=prodonecol