– „Dom w Krokusowej Dolinie” Halina Kowalczuk

Anna nie miała łatwego startu w dorosłym życiu: po śmierci rodziców trafiła pod opiekę ciotki, u której nie zaznała miłości ani wsparcia. Z powodu narzucanych jej przez krewną ograniczeń straciła szansę na wielkie uczucie i karierę. Po dziesięciu latach nie widzi już dla siebie w przyszłości niczego poza szarą codziennością.

I właśnie wtedy, krótko po śmierci ciotki życie Anny całkowicie się odmienia. Kobieta otrzymuje niespodziewaną propozycję awansu w pracy, z którym wiąże się przeprowadzka na malownicze Podhale. Chwyta tę okazję i już kilka dni później mieszka w pięknym domu w Krokusowej Dolinie. Nie wie jednak, że jej przeszłość dogoni ją tam w całkiem zaskakujący sposób.

Kto stanie na progu jej nowego domu i nowego życia?

Czy nie będzie za późno na spełnianie marzeń?

I jaką rolę odegra w jej historii dawna legenda?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/dom-w-krokusowej-dolinie-halina-kowalczuk-p-1953829.html?q=dom+w+krokusowej+dolinie&sgtype=prodonecol