– „Dom sekretów” Magdalena Kordel

„Dom sekretów” autorstwa Magdaleny Kordel to historia pełna dawnych tajemnic, emocji, a także krzywd, z których konsekwencjami trzeba borykać się przez lata. Autorka przekonuje, że ucieczką od rodzinnych sekretów jest podzielenie się prawdą z tymi, których kochamy najbardziej.

Życie Adeli było spokojne, bez ekscytujących wydarzeń i fajerwerków, lecz szczęśliwe. Wszystko zmieniło się, gdy w Miasteczku pojawiła się Halina. Natrętne towarzystwo siostry oraz stale piętrzące się kłopoty sprawiały, że Adela zatęskniła za spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Dawniej pełen komfort dawało jej przebywanie w ukochanym dworku, który tętnił życiem, a ukojenie niósł gwar wesołych rozmów i zapach świeżego ciasta.

Kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje tylko jeden sposób, by na nowo czerpać radość z życia. Musi wypełnić obietnicę złożoną dziadkowi i opowiedzieć rodzinie o ciążącej na niej klątwie. Na życiu wielu pokoleń ogromne piękno odcisnęła historia służącej Oleńki, która swe gorące uczucia skierowała w stronę szlachcica. Czy Adeli uda się przekonać swoich najbliższych, że historia ta ma o wiele większe znaczenie niż status rodzinnej legendy? Czy kobieta odzyska swoje dawne, spokojne życie?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/dom-sekretow-magdalena-kordel-p-1671115.html?q=dom+sekret%f3w&sgtype=prodonecol

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...