– „Diabelski posłaniec” Maciej Liziniewicz

Czas na kolejną część doskonale przyjętej serii o Żegocie Nadolskim! Świetne połączenie fantasy z historią zapewni czytelnikom niezapomniane wrażenia. Książka „Diabelski posłaniec” jest powieścią, która wciąga i sprawia, że cały czas chce się więcej!

Nadolskiemu i jego kompanom przyjdzie tym razem zmierzyć się z zagrożeniem rodem z samego piekła. Na arenie wydarzeń pojawia się nieśmiertelny wysłannik z tego właśnie mrocznego miejsca. Ma on jeden cel. Zebrać tysiąc przeklętych dusz. Czyha też na tę należącą do Stillera, przyjaciela Nadolskiego. Ma ku temu powód. Nad towarzyszem Żegoty wisi klątwa. Zresztą sam Stiller wyjawił mu tę prawdę, opowiadając o swojej młodości.

Nadolski i Murray nie pozostają obojętni na los przyjaciela. Postanawiają pomóc mu uwolnić się od tragicznego przeznaczenia, jakie na niego czeka. Zadanie nie jest łatwe, lecz nie cofną się przed nikim ani niczym. Należy rozwikłać mroczną tajemnicę oraz zmierzyć się z samym wysłannikiem piekieł. Wygląda na to, że w najbliższym czasie czeka ich mnóstwo roboty, a ich odwaga zostanie wystawiona na wielką próbę.

Czy Nadolskiemu i jego kompanom uda się uratować Stillera? Jak zakończy się spotkanie z posłańcem ciemności? Jakie jeszcze niebezpieczeństwa na nich czyhają?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/diabelski-poslaniec-maciej-liziniewicz-p-1684095.html?q=diabelski+pos%b3aniec&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...