– „Deresz z parkowej stajni. Przyjaciel w potrzebie” Oliwia Tuffin

Tom drugi popularnej serii książek. Alicja jest podekscytowana, bo w końcu dołącza do klubu jeździeckiego ze swoim kochanym koniem Dereszem. Dziewczynka z radością przyjmuje też zaproszenie na imprezę urodzinową Hani. Jednak w noc przyjęcia zaczyna padać śnieg i Deresz ucieka w nieznanym kierunku. Alicja i Filip muszą go jak najszybciej odnaleźć. Czy ich przyjaźń przetrwa mimo tego trudnego doświadczenia?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/przyjaciel-w-potrzebie-deresz-z-parkowej-stajni-tom-2-olivia-tuffin-p-1548482.html

Książki wchodzące w skład serii „Deresz z parkowej stajni” dostępne w naszej bibliotece.