– „Debiutantka” Marta Zaborowska

Książka „Debiutantka” autorstwa Marty Zaborowskiej jest już piątym tomem serii kryminalnej z bezkompromisową policjantką Julią Krawiec w roli głównej.

Tym razem w śledztwie mieszają się wątki kryminalne, polityczne i dotyczące seks-biznesu, a błyskotliwa policjantka ponownie stara się połączyć wszystkie końce i zakończyć sprawę.

Sara Lewicka jest córką znanego polityka, która znika tuż przed swoimi 18. urodzinami. Jej bliscy na początku są przekonani, że to kolejny wybryk nastolatki, której wcześniej zdarzały się podobne incydenty. Tym razem jednak znika bez śladu i nie daje żadnych znaków życia, co wcześniej się nie zdarzało. Obawy bliskich rosną, kiedy wszystko wskazuje na to, że wciągnęły ją bezlitosne tryby seks-biznesu.

Niedługo po zaginięciu dziewczyny na terenie Kampinosu zostają odnalezione zwłoki dwóch młodych kobiet ułożone we wspólnym grobie. Lokalna społeczność twierdzi, że to diabelska kara, ale jest ktoś, kto wie, że to nie diabeł odpowiada za tajemnicze morderstwo. Detektyw Julia Krawiec musi przeniknąć do warszawskiego świata przestępczego, aby dowiedzieć się, co łączy obie sprawy i kto za tym stoi.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/debiutantka-julia-krawiec-tom-5-marta-zaborowska-p-1663725.html?q=debiutantka.+julia+krawiec.+tom+5&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...