– „Dawno temu w Warszawie” Żulczyk Jakub

Jeżeli jesteś fanem twórczości Jakuba Żulczyka i nie mogłeś oderwać się od jego powieści „Ślepnąc od świateł”, koniecznie sięgnij po kontynuację! „Dawno temu w Warszawie” to mroczna książka, dzięki której prześledzisz dalsze losy poznanych w pierwszej części bohaterów.

Akcja powieści „Dawno temu w Warszawie” toczy się w pandemicznej rzeczywistości, dokładnie cztery lata po wydarzeniach, które miały miejsce w poprzedniej części. Ponownie będziesz miał okazję przyjrzeć się zmaganiom swoich ulubionych bohaterów. Zarówno Marta Pazińska, jak i Jacek Nitecki próbują odnaleźć się w stolicy, która z dnia na dzień przestała przypominać tętniącą życiem metropolię. Walczą z lękiem przed izolacją, a także ze swoimi wewnętrznymi demonami. Sporo emocji u czytelnika wzbudzą również porachunki gangsterskie. Jeśli sięgniesz po tę pozycję, na pewno nie będziesz się nudził.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/dawno-temu-w-warszawie-jakub-zulczyk-p-1894147.html?q=dawno+temu+w+warszawie&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...