– „Cześć, to my! Lena i Ignaś poznają świat” Anna Paszkiewicz

Poznaj Lenę i jej młodszego brata, Ignasia! To nowi bohaterowie serii KROK PO KROKU, którzy dołączają do — znanych już doskonale młodszym dzieciom — Hani i Stasia. Opowiadania o ich przygodach są idealne dla maluchów w wieku przedszkolnym.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Lena i Ignaś każdego dnia dowiadują się nowych rzeczy, zdobywają nowe umiejętności i mierzą się z przeróżnymi sytuacjami. Dołącz do nich, aby krok po kroku poznawać otaczający cię świat!

W tej książce to urocze rodzeństwo poznaje tajniki niezwykle ważnej sztuki nawiązywania nowych znajomości. Jak zapoznać się z dziećmi na placu zabaw? W jaki sposób przełamać swoją nieśmiałość? Czy można rozmawiać z nieznajomymi?

Łatwiej to zrozumiesz razem z Leną, Ignasiem i ich przyjaciółmi!

Opis pochodzi od wydawcy.