– „Cząstka mojego serca” Mary Higgins Clark i Alafair Burke

Kolejna książka amerykańskiej królowej suspensu. Jeśli uwielbiasz ten rodzaj książek, to ta pozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu i nie będziesz w stanie odłożyć jej na półkę, dopóki nie poznasz zakończenia.

Bohaterowie „Cząstki mojego serca” za kilka dni mają spełnić swoje marzenie i wziąć ślub. Zawodowo Laurie Moran jest producentką znanego telewizyjnego programu śledczego, a jej narzeczony Alex Buckley – prawnikiem. Prywatnie są zakochaną w sobie parą, która właśnie ma przeżyć najszczęśliwszą chwilę w życiu. I właśnie wtedy zdarza się coś, co mocno komplikuje całą sytuację.

Siedmioletni bratanek Alexa znika z plaży w środku dnia. Rozpoczynają się poszukiwania i rozmowy ze świadkami, którzy kojarzą, że Johnny zbierał muszle i bawił się w wodzie, ale później już nikt go nie widział. Mijają kolejne godziny, a gdy zachodzi słońce, morze wyrzuca na brzeg deskę surfingową należącą do chłopca. To właśnie w tym momencie do całej rodziny dociera groza całej sytuacji i myśl, że mogło dojść do tragicznego wypadku. A może nawet do czegoś jeszcze? Co stało się z zaginionym dzieckiem?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/czastka-mojego-serca-mary-higgins-clark-p-1667244.html?q=cz%b1stka+mojego+serca&sgtype=prodonecol

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...