– „Córka ziemi. Córki żywiołów. Tom 1” Dorota Gąsiorowska

Pierwszy tom serii bestsellerowej autorki Doroty Gąsiorowskiej! „Córka ziemi. Córki żywiołów” to niezwykła opowieść o kobietach i ich niezawodnej intuicji.

Weronika jest obdarzona wyjątkowym darem. Po jednym spojrzeniu na zupełnie nieoszlifowany kamień potrafi dojrzeć w nim gotową, zachwycającą szczegółami rzeźbę. Posiada także niesamowitą intuicję i potrafi wsłuchać się w szepczący do niej głos natury. Połączenie tych nietypowych cech pozwoliło jej zostać rzeźbiarką znaną i cenioną na całym świecie.

Właściciel pałacu znajdującego się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zleca Weronice odtworzenie rzeźby Freyi, która zdobiła niegdyś bujny, pałacowy ogród. Stworzenie podobizny nordyckiej bogini magii i miłości wzbudza w kobiecie nagły niepokój, jednak Weronika postanawia podjąć się tego wyzwania. Rzeźba ma ozdobić uroczyste otwarcie hotelu, jednak niespodziewane wydarzenia mogą je znacznie utrudnić. Na terenie rozległej posiadłości znajduje się studnia, a w niej odnalezione zostają ludzkie szczątki. Czy intuicja Weroniki i tym razem nie zawiedzie? Co podpowie jej natura?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/corka-ziemi-corki-zywiolow-dorota-gasiorowska-p-1836275.html?q=c%f3rka+ziemi.+c%f3rki+%bfywio%b3%f3w&sgtype=prodonecol