– „CO NAM W DUSZY GRA…”

W minioną środę, tj. 6.09.2023 r., silna reprezentacja KLUBU SENIORA + wyruszyła do Łodzi by w CENTRUM DIALOGU im. Marka Edelmana, mieszczącym się przy ulicy Wojska Polskiego 83, na terenie Parku Ocalałych, zmierzyć się w rywalizacji z innym seniorami podczas Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów „Co nam w duszy gra…”.

Na scenie wystąpiło łącznie ponad 200 seniorów zrzeszonych w różnych organizacjach tj. Kluby Seniora, Uniwersytety Trzeciego Wieku itp., których łączy miłość do muzyki.

Nasza grupa chóralna licząca 15 osób wykonała, acapella, dwa utwory:  „Ja do miasta nie pojadę”, nawiązujący w tekście do naszej ukochanej Witoni oraz drugi, niezwykle optymistyczny i radosny, 
pt.: „Życie jest piękne”.

Był to dopiero nasz drugi występ sceniczny przed tak dużą publicznością, więc traktujemy go przede wszystkim jako nabieranie nowych doświadczeń, jednak wszyscy uczestnicy powrócili do domu zadowoleni z siebie i dumni z występu. Możemy śmiało powiedzieć, że powoli chwytamy wiatr w muzyczne żagle i czekamy na nowe wyzwania.

Jak zawsze zapraszamy do krótkiej fotorelacji z wyjazdu.

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...