– „Ci, którzy zostali” Hanna Greń

Ten, kto wyrządza krzywdę, musi liczyć się z zemstą.

Zaginięcie dziewczynki. Tragiczny wypadek motocyklistów. Śmierć młodej kobiety. Gangsterskie porachunki. Każde z tych wydarzeń wymaga zdecydowanej interwencji policji z Bielska-Białej.

Dochodzenia okazują się o wiele bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Pojawiają się konflikty interesów, kłamstwa przechodzą przez gardło łatwiej niż prawda, a żądze okazują się silniejsze niż rozsądek. Niełatwo odkryć, gdzie czai się największe zagrożenie. I zapobiec eskalacji zła.

Nadkomisarz Oskar Superson musi podjąć ryzykowną grę. Stawką jest jego kariera i życie dziecka. Jeśli popełni błąd, może doprowadzić do tragedii.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ci-ktorzy-zostali-hanna-gren-p-1998721.html?q=ci%2c+kt%c3%b3rzy+zostali&sgtype=prodonecol