– „Bunt morza” Clive Cussler Graham Brown

Kolejny tom z serii przygód Kurta Austina. Sprawdź, jak Twoi ulubieni bohaterowie poradzą sobie z nadciągającą katastrofą, która już niedługo poważnie zagrozi planecie.

„Bunt morza” to piętnasty z kolei tom serii o Kurtcie Austinie. Zupełnie niespodziewanie wody we wszystkich zbiornikach na świecie gwałtownie się podnoszą. Przyczyną na pewno nie jest topnienie lodowców, ponieważ przyrost następuje zbyt gwałtownie, a to wiąże się z ogromnym niebezpieczeństwem dla całego globu. Zespół naukowy NUMA, na czele z Kurtem Austinem, będzie musiał wziąć sprawy w swoje ręce i bardzo się śpieszyć. Aby odszukać wyjaśnienie tego, co się dzieje, będą musieli się sporo nagimnastykować.

W tym tomie pojawi się naturalny stop o niesamowitych właściwościach, brutalny zabójca, który nie zagrzał miejsca nawet w szeregach jakuzy, a także japońskie talizmany. Jak to wszystko łączy się ze sobą, by doprowadzić do zmiany porządku panującego obecnie na świecie?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/bunt-morza-graham-brown?q=bunt+morza&sgtype=prodonecol