– „Bukiet pełen róż” Ewelina Maria Mantycka

Kolejny (tym razem trzeci) tom wciągającej, barwnej sagi o perypetiach rodzinnych, a co za tym idzie – tajemnicach, legendach, igraszkach oraz płaczach. Historia, którą pokochało wielu czytelników, nabiera rozpędu. Nie zwlekaj, jeżeli jesteś ciekaw, co tym razem wyjdzie na jaw w rodzinie Żmudzkich.

”Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 3: Bukiet pełen róż” autorstwa Eweliny Marii Mantyckiej jest kontynuacją historii pokoleniowej rodziny Żmudzkich. W tej części będziemy mieli okazję wraz z Klaudią Leszczyńską, ponownie zatopić się w przeszłość dworku na Ogrodowej, traumatycznych przeżyciach oraz domniemanej klątwie rzuconej przez prababkę Rozalię. Klaudia jest bohaterką, z którą wiele współczesnych kobiet może się utożsamić, przeżyła bowiem stratę dziecka, wielką tragedię, która sprawia, że jej życie uczuciowe niemal nie istnieje. Bohaterka jest już niemal pogodzona ze swoim nieszczęściem i postanawia porzucić marzenia o związku. .

Jak to typowe dla autorki, zagłębiając się w historię głębiej, natrafiamy na ekscytujący romans Klaudii z komisarzem Arturem Sołeckim, który doprowadza do wspólnego śledztwa… Na światło dzienne wyjdą mroczne, ale i wiele mówiące fakty, jak to w rodzinie.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/bukiet-pelen-roz-saga-rodziny-z-ogrodowej-tom-3-ewelina-maria-mantycka-p-1571063.html?q=bukiet+pe%b3en+r%f3%bf.+saga+rodziny+z+ogrodowej.+tom+3&sgtype=prodonecol