– „Bolek i Lolek poznają sekrety lasu” Liliana Fabisińska

„Poszukamy króla lasu! – zawołał Bolek. Ale kto jest królem lasu? Lwy żyją przecież w Afryce, a nie w Polsce. Przed Bolkiem, Lolkiem i Tosią trudna zagadka do rozwiązania.

W lesie dzieci dowiedzą się, czy sarenki mogą jeść muchomory, po co żuk robi kulki z kupy i kto rządzi w mrowisku.

W serii „Rosnę z Bolkiem i Lolkiem” ukazały się jeszcze:

• „Bolek i Lolek i zaczarowana lokomotywa. Bajka o kreatywności”
  • „Bolek i Lolek szukają skarbu. Bajka o wychodzeniu z tarapatów”
  • „Bolek i Lolek i piracka przygoda. Bajka o odwadze”

• „Bolek i Lolek odkrywają Bałtyk”
  • „Bolek i Lolek poznają sekrety lasu”

Na końcu każdego tomu znajdziesz wyjątkową odznakę dla Twojego dziecka!

Kilkadziesiąt lat po tym, jak bohaterowie kultowej kreskówki Bolek i Lolek bawili się w Indian, spotkali Yeti, byli na wakacjach i urządzili szalony pościg, ich beztroski świat odżywa na nowo, odpowiadając na potrzeby współczesnych czytelników i czytelniczek.

Książki z serii „Rosnę z Bolkiem i Lolkiem” to krótkie, przystępne opowiadania, które krążą wokół tematu podstawowych potrzeb rozwojowych dzieci. Na pierwszy rzut oka wypełniają je po brzegi zmyślne zabawy Bolka, Lolka i Tosi, ale właściwi bohaterowie tych historii skrywają się pomiędzy literami i ilustracjami.

Zbierz wszystkie tomy serii!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/bolek-i-lolek-poznaja-sekrety-lasu-liliana-fabisinska-p-1837568.html?q=bolek+i+lolek+poznaj%b1+sekrety+lasu&sgtype=prodonecol