– „Bolek i Lolek odkrywają Bałtyk” Liliana Fabisińska

W Polsce nie ma osoby, która choć raz nie miała kontaktu z Bolkiem i Lolkiem. Jeżeli wychowałeś się na tych książkach, czas najwyższy pokazać je swoim dzieciom. Może zacznijmy od ich przygód nad Bałtykiem?

„Bolek i Lolek odkrywają Bałtyk” jest jedną z części „Rosnę z Bolkiem i Lolkiem”. Tych dwóch energicznych i odważnych chłopców ze swoją przyjaciółką Tosią zabiorą Was na plażę, gdzie napotkają na dziwny ślad. Czy to ślad, który prowadzi do skarbów i klejnotów? A może należy do polskiego morza? To okaże się podczas wyjątkowo emocjonującej podróży na plażę, a najmłodsi czytelnicy będą nie tylko rozpieszczeni majestatycznymi opisami przyrody, ale nauczą się nowych rzeczy. Książki z tej serii bawią i edukują.

Jak odróżnić prawdziwy bursztyn od falsyfikatu? Czy wszystkie latarnie morskie dają takie samo światło? Zaczytajcie się w lekturę i bawcie się! Na końcu każdego z tomów czekają również wyjątkowe prezenty-niespodzianki dla maluchów.

„Bolek i Lolek odkrywają Bałtyk” to krótka, historia opowiedziana w przystępny sposób. Najmłodsi czytelnicy nie będą mogli oderwać się od opowieści, a rodzice na nowo przeniosą się w świat dzieciństwa.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/bolek-i-lolek-odkrywaja-baltyk-liliana-fabisinska-p-1837566.html?q=bolek+i+lolek+odkrywaj%b1+ba%b3tyk&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...