– „Bolek i Lolek i piracka przygoda. Bajka o odwadze” Justyna Bednarek

Do stu tysięcy morskich bałwanów! Ktoś był w domku na drzewie Bolka i Lolka. To na pewno John Kanaka, postrach szmaragdowych mórz. Bolek i Lolek odważnie wyruszają w morską podróż. Chcą schwytać rudobrodego pirata. Zaraz, zaraz… A gdzie się podziała Tosia?

Czasami odwaga polega na schwytaniu pirata, ale częściej – na pójściu po raz pierwszy do przedszkola. Bolek i Lolek pomogą twojemu dziecku w odważnym podejmowaniu codziennych wyzwań.

W serii „Rosnę z Bolkiem i Lolkiem” ukazały się jeszcze:

• „Bolek i Lolek i zaczarowana lokomotywa. Bajka o kreatywności”
  • „Bolek i Lolek szukają skarbu. Bajka o wychodzeniu z tarapatów”

Na końcu każdego tomu znajdziesz wyjątkowy dyplom dla Twojego dziecka!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/bolek-i-lolek-i-piracka-przygoda-bajka-o-odwadze-justyna-bednarek-p-1813274.html?q=bolek+i+lolek+i+piracka+przygoda.+bajka+o+odwadze&sgtype=prodonecol