– „Błyski w mroku” Stacy Willingham

Nominowany do nagrody za najlepszy debiut powieściowy Goodreads Choice Awards 2022 thriller psychologiczny, pełen rodzinnych kłamstw i sekretów – książka Stacy Willingham to pozycja obowiązkowa dla miłośników gatunku!

Mamy specjalną propozycję dla prawdziwych entuzjastów książek z dreszczykiem! Debiutancka powieść autorstwa Stacy Willingham, młodej, obiecującej autorki, zachwycił zarówno zwykłych czytelników, jak i surowych krytyków. „Błyski w mroku” to thriller psychologiczny wypełniony niespodziewanymi zwrotami akcji, rodzinnymi tajemnicami i intrygami, które sprawią, że czytelnik zadrży nawet w najgorętszy letni dzień.

Fabuła „Błysków w mroku” koncentruje się wokół postaci Chloe Davis, trzydziestokilkuletniej psychoterapeutki, która jako nastolatka przeżyła prawdziwy dramat. Jej ojca zatrzymano w związku z tajemniczymi zaginięciami młodych dziewcząt.

Od tamtej pory Chloe zdołała ułożyć sobie życie, ale wystarcza jeden telefon od dziennikarza, by pozorny ład zawalił się jak domek z kart. W okrągłą rocznicę zaginięć główna bohaterka zostanie zmuszona stanąć twarzą w twarz z koszmarem z dzieciństwa. Czy Chloe zdoła odkryć prawdę i zdemaskować, co tak naprawdę kryło się w mroku otaczającym jej rodzinny dom dwadzieścia lat temu?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/blyski-w-mroku-stacy-willingham-p-1849529.html?q=b%b3yski+w+mroku&sgtype=prodonecol