– Biblioteka Publiczna Gminy Witonia zaprasza do świątecznego wypoczynku z książką

Już niewiele dzieli nas od wyczekiwanych przez większość Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego już dziś zachęcamy wszystkich czytelników od najmłodszych po tych nieco starszych, aby nie zapomnieli w zgiełku świątecznych przygotowań o dobrej książce. W  Bibliotece Publicznej Gminy Witonia czeka wiele zakupionych nowości oraz pozycje o tematyce świątecznej.  Gwarantujemy, że czytając przygotowane powieści i opowiadania poczujecie magię świąt.

Serdecznie zapraszamy!