– „Berta i Żabi chór” Luc Foccroulle

Dzisiaj jest wielki dzień Berty, która idzie sprawdzić swoje możliwości na przesłuchaniu do prestiżowego żabiego chóru. Jednak, gdy tylko zaczyna śpiewać… pozostałe żaby nie mogą wytrzymać jej fałszowania.

Biedna Berta jest nieszczęśliwa, że nie udało jej się wstąpić do chóru. Jej przyjaciółka Lucy również została odtrącona tylko dlatego, że nie jest wystarczająco duża.Co postanowiły zrobić żabki?

Wymyśliły plan, który pomógł spełnić ich marzenia!

„Berta i żabi chór” to pouczająca, pełna pięknych ilustracji książka o tym, jak ważne jest spełnianie marzeń.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/berta-i-zabi-chor-annick-masson-p-1289525.html?q=berta+i+%bfabi+ch%f3r&sgtype=prodonecol