– „Basia, Franek i humory” Zofia Stanecka

Franek jest jeszcze mały. Na szczęście ma starszą siostrę Basię, która jest dla niego wzorem i prawdziwą przyjaciółką. To ona objaśnia Frankowi świat.

Tym razem Franek poznaje emocje. Kiedy Basia idzie w odwiedziny do kuzynki Luli, Franek jest tak smutny, że zaczyna płakać. Nawet opiekunka Ola nie potrafi go rozbawić. Czy Basia sprawi, że młodszy brat znów będzie radosny?

Krótkie opowiastki o Basi i Franku zachęcają do wspólnej lektury, rozmowy i zabaw.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/basia-franek-i-humory-zofia-stanecka-p-1699556.html?q=basia%2c+franek+i+humory&sgtype=prodonecol