–  „Ballady i romanse” czyli Narodowe Czytanie 2022 – Podziękowanie Prezydenta RP

Mamy zaszczyt poinformować, że do Biblioteki Publicznej Gminy Witonia Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzeja Duda skierował podziękowania za udział w tegorocznej akcji Narodowego Czytania.

Tym samym za naszym pośrednictwem w imieniu Pana Prezydenta składamy ogromne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, których działania  sprawiły, że w dniu 23 września 2022 r. odbyła się czwarta lokalna odsłona Narodowego Czytania w gminie Witonia i czytając „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza  także uhonorowaliśmy Rok Romantyzmu Polskiego.
To dzięki Państwa zaangażowaniu po raz kolejny odkrywamy patriotyczne i uniwersalne wartości polskiej literatury, a jej wspólne czytanie przynosi radość a przede wszystkim łączy pokolenia naszej „Małej Ojczyzny”
.

Jako podziękowanie, a zarazem pamiątkę wspólnej lektury Narodowego Czytania w roku 2022 Biblioteka otrzymała okolicznościowy egzemplarz „Ballad i romansów” z wpisem dokonanym przez Parę Prezydencką.

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...